Франчайзинг

Ми пропонуємо:

Постачання продуктів:

Мрієте про власний бізнес?
Із «New York Street Pizza» це реально!
Вигідні умови франчайзингу із терміном окупності менше ніж 3 роки.

Обладнання:

Завдяки використанню власних рецептур і технологій (know-how) за період 2001-2003рр. компанія змогла створити високорентабельний бізнес, та увійти в топ-10 франшиз України.

Програмний комплекс:

На сьогодні «New York Street Pizza» – це мережа піцерій та ресторанів (на 2017 рік 40 закладів по всій Україні), яка працює під одною ТМ і активно розширюється.

Ми пропонуємо стабільний та прибутковий бізнес, з оригінальним, позитивним фірмовим стилем, заснованим на успішному досвіді побудови власної роздрібної мережі. Перевагою мережі «New York Street Pizza» є різноманітне меню, що дозволяє охопити велику цільову аудиторію: як постійних відвідувачів, так і залучити нових. Адже тепер клієнтам не потрібно замислюватися про вибір закладу залежно від бажаної страви! Цільова аудиторія компанії «New York Street Pizza» охоплює широкий спектр потенційних відвідувачів. Три основні групи – це молодь, студенти (15-25 років), сім’ї з дітьми і люди, зайняті на роботі (офісні співробітники, бізнесмени). Не зволікай! Стань нашим партнером вже сьогодні, щоб завтра отримати свій реальний прибуток.


Для досягнення Вами реального успіху, ми надаємо:

Дизайн приміщення:

допомогу при виборі приміщення і розробці його дизайну, і будівельного проекту з використанням запатентованих елементів фірмового стилю.

Рецепти:

рецепти та технологію приготування основних страв

Постачання продуктів:

систему постачання основних і специфічних продуктів

Рекламні акції:

розроблені рекламні акції по залученню покупців, безкоштовне постачання супровідної реклами, рекламу на нашому Web-сайті.

Персонал:

професійну підготовку і стажування персоналу

Обладнання:

підбір, доставку і сервісне обслуговування обладнання

Підтримка:

всебічну оперативну підтримку з нашої сторони на всіх етапах роботи, постійний обмін досвідом і рецептурами новинок асортименту

Бізнес-документація:

допомога в складанні документації з урахуванням нашого досвіду

Програмний комплекс:

встановлення і обслуговування власного комп’ютерного програмного забезпечення

Таким чином, Ви, відкриваючи свою справу і використовуючи унікальні і перевірені часом методи роботи, вкладаєте свідомо менші капітали у порівнянні з індивідуальним відкриттям власного підприємства.


Чесні умови

загальна вартість купівлі франшизи, що включає повну вартість і вступний внесок – 10 000 – 12 000 $

капітал, необхідний для запуску торгової точки, без вступного внеску – 130 000 $

плата за приєднання до торгової марки – 0$


періодичні платежі за використання інтелектуальної власності – 2%

відрахування на користь франчайзера, які він використовує для покращення впізнаваності бренда – відсутні

період, за який франчайзі окупає свої інвестиції – від 12 місяців

Сфера діяльності

Рік заснування компанії

2001

Рік заснування ТМ

2003

Регіон розвитку

Україна

Країна походження

Україна


Медіа


Вимоги

Персонал від 15 осіб

Площа приміщення 200 кв. м. – приватна власність або довгострокова оренда (від 5 років і більше) з можливістю перепланування, висота стелі не нижче 2.70 м, можливість забезпечення споживання 60 кВт (реальне споживання в залежності від багатьох факторів від 40 кВт), можливість виведення витяжної вентиляції, вивід каналізації; необхідна наявність водопостачання. Приміщення у центральній частині міста або у великому ТЦ.
Термін дії франчайзингового договору від 5 років.


Мережа

Ресторанів у мережі

З них по франшизі

Міст в Україні

Міста в яких проходить франчайзингова діяльність: 27 міст: Івано-Франківськ, Ізмаїл, Бахмут, Вінниця, Вишневе, Дубно, Житомир, Калуш, Кам’янець-Подільський, Кам’янське, Конотоп, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Павлоград, Полтава, Рівне, Стрий, Суми, Хмельницький, Червоноград, Черкаси, Чернігів.


Наші партнери

Асоціація роботодавців в області франчайзингу розпочала свою діяльність в Україні 29 грудня 2001 року.
Завдання асоціації — представляти інтереси підприємців та їх операторів, які використовують франчайзингові угоди, на урядовому рівні, надавати їм практичну допомогу при організації та просуванні на ринку. Наша компанія з 27 січня 2005р. є членом Асоціації Франчайзингу України.